WĘDRÓWKI ŻEGLARSKIE

PO MAZURACH

z patentem

 

11-21.07.2017   Nowość w naszej wakacyjnej ofercie!

Zbiórka przed wyjazdem 9:45 pod Torwarem.

Przygoda, zabawa, nauka, wiatr, woda, współpraca to tylko niektóre słowa mogące opisać wspólne żeglowanie po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Będziemy spać na jachtach, wspólnie przygotowywać posiłki, a wieczory i noce spędzać w portach lub na dzikich plażach, na pewno świetnie się bawiąc.

 MIEJSCE: Mazury

Nasz rejs ma charakter wędrowny, więc uczestnicy nie będą, tak jak to jest na innych koloniach lub obozach, ciągle w tym samym miejscu. Codziennie cumujemy w innych ciekawym zakątku Mazur. Raz są to miejsca dzikie i niedostępne, gdzie śpiewamy szanty przy ognisku lub organizujemy podchody oraz inne zabawy integracyjne. Następnego dnia są to mariny największych miast, w których gramy w siatkówkę, piłkę nożną i zwiedzamy najciekawsze zabytki. W trakcie trwania rejsu uczestnicy poznają tajniki żeglugi, biorąc aktywny udział w życiu jachtowym. Po całodziennym pływaniu, wieczorami, dla zdających  na patent prowadzimy wykłady z zakresu teorii żeglarstwa, bezpieczeństwa, meteorologii, udzielania pierwszej pomocy. Ze względu na wiek naszych podopiecznych, kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo uczestników, zarówno na wodzie jak i w porcie. W czasie rejsu pod okiem sterników powtarzamy manewry niezbędne do egzaminu – zwroty, podejście do człowieka, wejścia i wyjścia z portu.

CENA: 2150 zł

+ patent  żeglarski

Cena obejmuje: czarter jachtów, wyżywienie, opłaty portowe, transport, opiekę (wychowawców/sterników),ubezpieczenie, koszty egzaminu

Zaliczka w wysokości 850 zł do 6 kwietnia. Zniżki dla uczestników ubiegłorocznego rejsu .

Zgloszenia